

Jeżeli jesteś zainteresowany spódnicą ze swoim napisem prosimy o e-maila w celu oceny możliwości wykonania projektu haftu.
Lekka, poręczna spódnica z Twoim napisem dla wszystkich, którzy lubią długie spacery, uprawiają Nordic Walking, trenujących z psami sporty takie jak agility, obedience, flyball, dogfrisbee.
Jej uniwersalność sprawia, że doskonale sprawdza się zarówno podczas szkolenia psa, treningu z psem jak i podczas długiego spaceru. Nie potrzebujesz zabierać plecaka, czy w upalny dzień zakładać kamizelki.
Kolor spódnicy – czarny.
Spódnica odporna na gniecenia, rewelacyjnie prosta w czyszczeniu. Solidnie wykonana, wzmacniana dodatkowo w newralgicznych miejscach. Obszyta mocną taśmą. W pasie gumka plus sznurek z regulatorem. Zapięcie na klamrę (zatrzask).
Spódnica posiada:
Tabela rozmiarów spódnic (w tabeli podane są wymiary osoby);
obwód pasa | w biodrach | |
S | 50-70 cm | 90 cm |
M | 55-80 cm | 100 cm |
L | 60-90 cm | 110 cm |
XL | 65-100 cm | 120 cm |
XXL | 70-110 cm | 130 cm |